„Maxima grupei“ vadovaus Dalius Misiūnas

Nuo šių metų vasario 8 d. Dalius Misiūnas pradės eiti „Maxima grupės“ generalinio direktoriaus pareigas. Jis taip pat išrinktas bendrovės valdybos vicepirmininku ir paskirtas franšizės bei agentavimo paslaugas teikiančios bendrovės „Franmax“ generaliniu direktoriumi.

„Esame didžiausia lietuviško kapitalo grupė Baltijos šalyse ir džiaugiamės galėdami pritraukti aukščiausio lygio vadovus. Tinkamų klausimų iškėlimas ir greiti, pamatuoti sprendimai – brandžios organizacijos požymiai. Daliaus įsitraukimas į komandą, jo sukaupta kompetencija ir profesionalumas taps reikšminga dalimi, siekiant tvaraus verslo vertės augimo“,  - sako „Maxima grupės“ valdybos pirmininkas Petras Jašinskas. 

"Džiaugiuosi galimybe prisijungti prie "Maxima grupės". Tai yra ne tik didelis profesinis iššūkis, bet ir unikali proga panaudoti savo patirtį bei turimas žinias. Tikiu, kad darbas profesionalioje ir stiprioje Maxima grupės komandoje leis kartu augti ir tobulėti, siekiant pagrindinio tikslo - tvaraus verslo vertės augimo."

Iki šiol “Maxima grupei” vadovavęs Robertas Čipkus tęs karjerą „Vilniaus prekyboje“, kur eis valdybos nario ir verslo plėtros vadovo pareigas.

Marius Čatrauskas, „Vilniaus prekybos“ valdybos pirmininkas sako, kad R. Čipkaus ilgametė patirtis finansų sektoriuje šiame plėtros etape yra labai reikalinga. Jis bus atsakingas už naujas investicijas, partnerystę su investuotojais ir naujų investuotojų pritraukimą.

„Džiaugiuosi, kad R. Čipkus prisijungs prie mūsų komandos. Esu įsitikinęs, kad R. Čipkaus žinios finansų srityje ir sukaupta patirtis svariai prisidės prie „Vilniaus prekybos“ strategijos ir tikslų įgyvendinimo“, - teigia M. Čatrauskas. 

„Franmax“ vadovavęs Gintaras Jasinskas paskirtas eiti bendrovės komercijos direktoriaus pareigas.

„Komercija – mažmenos širdis. G. Jasinskas yra tikras mažmenos profesionalas, todėl neabejoju, kad savo ilgametę sukauptą patirtį jis kuo puikiausiai pritaikys mažmenos veikloje. Sveikinu, jį priėmus šį iššūkį ir linkiu G. Jasinskui sėkmės, imantis naujų darbų“, - sako P. Jašinskas.

 

Vadovų dosjė

Dalius Misiūnas

Iki šių metų vasario 7 d. Dalius Misiūnas ėjo „SBA baldų kompanijos“ generalinio direktoriaus ir viceprezidento pareigas. Nuo 2013 m. iki 2017 m. buvo „Lietuvos energijos“ valdybos pirmininkas ir šioje įmonėje ėjo generalinio direktoriaus pareigas. Prieš tai vadovavo "Lietuvos  energijos gamybai", dirbo verslo konsultacijų bendrovėje "Ernst&Young", inžinerinių paslaugų bendrovėje "SWECO". Dalius Misiūnas taip pat yra Kauno Technologijos Universiteto Tarybos pirmininkas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto valdybos narys,. 

Robertas Čipkus

Prie „Maxima Grupės“ R. Čipkus prisijungė 2015 m., prieš tai jis dirbo „Finasta“ grupėje, kurioje buvo grupės finansų direktorius ir banko „Finasta“ valdybos narys. R.Čipkus yra sukaupęs didelę darbo bankų sektoriuje patirtį: nuo 2000 m. dirbo AB „Sampo bankas“ Finansų tarnybos direktoriumi, o po dviejų metų buvo paskirtas šio banko valdybos pirmininko pavaduotoju. Nuo 2006 m. ėjo „Danske“ banko finansų tarnybos vadovo pareigas, taip pat buvo generalinio direktoriaus pavaduotojas.  

Gintaras Jasinskas

Bendrovei „Franmax“ Gintaras Jasinskas vadovavo nuo 2017 m. vasario. Prieš tai jis vadovavo „Franmax“ komercijos skyriui, 2015 m. šioje bendrovėje ėjo pirkimų departamento vadovo pareigas. Prie „Maxima LT“ komandos G. Jasinskas prisijungė 1996 m. ir vadovavo pirkimų skyriui. Nuo 2008 m. iki 2011 m. ėjo „Maxima LT“ generalinio direktoriaus pareigas, o vėliau iki 2013 m. buvo „Maxima Latvia“ valdybos narys.

 

„Maxima Grupės“ valdyba

„Maxima Grupės“ valdybos pirmininko pareigas ir toliau eis Petras Jašinskas, Dalius Misiūnas eis vicepirmininko pareigas. „Maxima Grupės“ valdyba sudarys iš įmonės valdomų ir susijusių įmonių vadovų, kuriai priklausys: Kristina Meidė, „Maxima LT“ generalinė direktorė, Andris Vilcmeiers, „Maxima Latvija“ valdybos pirmininkas, Vygintas Šapokas, „Maxima Eesti“ vykdomasis direktorius, Arūnas Zimnickas, „Supersol Spain“ direktorius, Tomas Kibildis „Barbora“ direktorius.

Grįžti į visas naujienas