2023 m. kovo mėn. grupė įsipareigojo nustatyti mokslu pagrįstus tikslus, kurie bus patvirtinti pagal Mokslu Pagrįstų Tikslų iniciatyvos (SBTi) metodiką. Pasirinkome šį metodą, nes manome, kad jis atitinka geriausią klimato kaitos švelninimo tikslų nustatymo praktiką. Laikydamiesi SBTi nustatytų gairių, siekėme užtikrinti, kad mūsų klimato kaitos švelninimo tikslai būtų ne tik ambicingi, bet ir moksliškai pagrįsti, atitinkantys Paryžiaus susitarimo tikslus. Šiuos tikslus pateikėme tvirtinimui 2023 metais. Oficialus patvirtinimas buvo išduotas 2023 m. pabaigoje, o SBTi klasifikavo mūsų 1 ir 2 srities tikslus kaip atitinkančius 1,5oC trajektoriją.
Toliau pateiktame paveikslėlyje pavaizduoti mūsų ŠESD pėdsako mažinimo svertai ir pagrindiniai veiksmai, kuriais siekiama moksliškai pagrįstų 1 ir 2 srities tikslų. Mūsų plane yra „Dabartinių žinių siena", kuri mūsų tikslų siekimo planą suskirsto į dvi dalis: jau suplanuotus veiksmus ir būsimus veiksmus, kurių dar aiškiai nesame suplanavę, nes mūsų dabartinių žinių nepakanka, kad galėtume numatyti ateities technologinius pokyčius ir rinkos sąlygas. Vis dėlto numatome, kad priemonės bus sutelktos į perėjimą prie atsinaujinančiosios energijos ir tolesnį energijos vartojimo efektyvumo sprendimų pritaikymą. Be to, tikimės, kad bet kokį mūsų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio padidėjimą dėl organinio mūsų įmonių augimo atsvers mažėjantis nacionalinių elektros tiekimo tinklų ŠESD intensyvumas. Tai pagrįsta CRREM modeliais, kurie pritaikyti nekilnojamajam turtui.
Tikslų įgyvendinimo progresas: lyginant su baziniais metais 1 ir 2 vertinimo srities ŠESD kiekis sumažėjo 5.2 proc. Ir 11.6% mūsų tiekėjų pagal išmetamųjų ŠESD kiekį, apimantį perkamas prekes ir paslaugas, (sudaro 10,3% bendro 3 vertinimo srities ŠESD kiekio) buvo išsikėlę mokslų grįstus tikslus, arba įsipareigoję juos išsikelti.