„Maxima grupės“ IT įmonė „Franmax“ ėmėsi išskirtinio projekto su šūkiu „Traukia IT ir nori pabandyt? Išdrįsk rinktis svajonę!“. Projektas skirtas visiems, kuriuos traukia IT sritis, net ir neturintiems tokios patirties. Šiuo projektu siūlomi pilnai „Franmax“ finansuojami 3 mėn. SAP kursai – tai galimybė įgauti žinių ir kompetencijų, o po kursų - ir galimybė gauti darbo pasiūlymą „Franmaxe“.

Skaityti daugiau

Šiais metais „Maxima“ prekės ženklas Lietuvoje yra pirmoje vietoje ir Baltijos šalių regione – antroje tarp mylimiausių prekės ženklų. „Baltic Brands“ reitingas sudaromas remiantis viena išsamiausių prekės ženklų ir gyvenimo būdo studijų Baltijos šalyse, tyrime analizuota daugiau nei 600 prekės ženklų.

Skaityti daugiau

MAXIMA GRUPĖ, UAB valdomų įmonių konsoliduotosios pajamos per pirmąjį 2023 metų pusmetį išaugo 18% ir siekė 2,8 mlrd. Eur. Beveik pusę pajamų augimo sudarė mažmeninės prekybos tinklo „Stokrotka“ apyvartos didėjimas, nulemtas kelių pastarųjų metų plėtros Lenkijoje, o Baltijos šalių parduotuvėse augo ir pirkėjų srautai, ir pirkėjo krepšelis. Konsoliduotos tų pačių parduotuvių, veiklą vykdžiusių ir pernai (angl. like-for-like - LFL), mažmeninės prekybos pajamos, skaičiuojant pastoviu valiutos kursu, augo 15,7%.

Skaityti daugiau

Nuo rugpjūčio 1 d. MAXIMA International Sourcing, UAB vadove skiriama MAXIMA GRUPĖ, UAB valdybos narė Agnė Voverė.

Skaityti daugiau

MAXIMA GRUPĖ, UAB valdanti mažmeninės prekybos tinklus „Maxima“ ir elektronines parduotuves „Barbora“ Baltijos šalyse, taip pat prekybos tinklus „Stokrotka“ Lenkijoje ir „T-market” Bulgarijoje, praneša kad „Standard & Poor's“ patvirtino BB+ kredito reitingą su stabilia perspektyva. Reitingo patvirtinimas atspindi stiprią finansinę MAXIMA GRUPĖS padėtį, tvirtą verslo modelį ir gebėjimą veikti sudėtingomis rinkos sąlygomis.

Skaityti daugiau